Náš tým

VERONIKA

Jsem studentka matematicko-fyzikální fakulty na Karlově univerzitě, a matematika a fyzika mě vždy bavila ze všeho nejvíc. Už nějaký čas se ve svém volném čase věnuji práci s dětmi jako vedoucí, instruktorka a lektorka. Program LEGO Education jsem si oblíbila, díky jeho schopnosti zábavnou formou rozvíjet myšlení, vnímání světa kolem sebe a fantazii u malých dětí. Věnovat se dětem mě baví o to víc, když vidím, že se u toho vzdělávají a baví je to.

 

 

ERIKA

Přestěhovala jsem se do Prahy v říjnu 2016, abych učila angličtinu. S dětmi pracuji každý den v týdnu a učím je, jak si zlepšit angličtinu tím, že děláme výtvarné projekty, zpíváme písničky, nebo si jen volně hrajeme. Práci s dětmi miluji, je to s nimi zábava, jsou neskutečně tvořivé a mají úžasnou touhu se vzdělávat. S legem jsem začala, protože dětem nabízí právě pracovat na jejich tvořivost a rozvíjet důležité dovednosti jako je třeba řešení problému. Jako dítě jsem lego milovala a nestačím se divit, jak se vše posunulo dál. 

 

 

CHRISTELLE

Děti miluji celý svůj život. Pevně věřím tomu, že malé děti se hrou naučí nejvíce. Moc rád učím v kreativní a uvolněné atmosféře, kde učení je zábava a přichází přirozeně samo. Vystudovala jsem žurnalistiku na Univerzitě v Johannesburgu, rok jsem strávila učením v Jižní Koreji a následně jsem rozjela pobočku frenčízi SmartBrain, pro výuku čtení a výslovnosti. Teď jsem instruktor LEGO Education. Co by asi tak mohlo být zábavnější, než hraní a učení se s legem!

 

 

MOHAMED

Jsem vesmírný inženýr, momentálně studuji magisterský program na ČVUT v Praze. Jsem členem AIAA (Americký institut aeronautiky a astronautiky) a také dobrovolník v SGAC (Space Generation Advisory Council). Když jsem začínal, stavěl jsem vesemírné roboty, robotickou ruku, vrtulníky a rakety. Díky tomu jsem se mohl účastnit akcí po celém světě. Vždy jsem věřil, že budu moci inspirovat děti a podnítit v nich zájem o technologie a LEGO Education programy přesně dokáží nejrůznější stavitelské myšlenky a dovednosti simulovat. Je úžasné pozorovat, když dítě staví svého vlastního robota. 

 

 

SHABNAM

Jsem studentkou na VŠE a vždy jsem měla zájem o inovativní technolgoie. Lego Education je určitě jedním z programů, které mě okamžitě začaly zajímat. Jako dobrovolnice jsem učila děti pracovat s programy Microsof Office a inspirovalo mne to natolik, že jsem v tom oboru chtěla pokračovat. Pozitivní myšlení a přístup dětí je pro člověka obrovská motivace a proto Lego Education miluji. 

 

 

 

 

PAVLA

Co je na legu nejzajímavější? Můžeme se díky němu dozvědět o světě kolem nás věci, na které by nás nenapadlo se zeptat. Když jsem si jako  malá hrála s duplem a legem, tak to byla hlavně zábava. Teď s odstupem, když se mi skládání kostiček propojuje s tím, co jsem se naučila na  Pedagogické fakultě UK (kde právě dokončuji studium) a se zkušenostmi s vedením technických kroužků v DDM (3 roky) a dětského oddílu (7  let), tak čím dál víc oceňuji to, jak lego rozvíjí naši přirozenou zvědavost a schopnost poznávat a chápat věci kolem sebe. A to je vlastně taky  zábava :-)

 

Neustále hledáme nadšené, kreativní a dynamické instruktory, které baví práce s dětmi a výrobky značky LEGO®. Chtěli byste se stát součástí našeho týmu, kde si ceníme talentu a zkušeností, budeme rádi, když nám pošlete váš životopis na info@kiddum.cz