Půjčte si LEGO Education stavebnici

Nabídka LEGO Education stavebnic k zapůjčení


Během období, kdy jsou naše kroužky uzavřené z důvodu pandemie na území České republiky, nabízíme rodičům možnost zapůjčit si naše LEGO Education stavebnice, které běžně využíváme v kroužcích domů. 

 

V nabíce jsou tyto stavebnice: 

 

Duplo stroje
100 Kč/1 den
vhodné od 2 let

Duplo kavárna
80 Kč/1 den
vhodné od 2 let

První mechanismy
100 Kč/1 den
vhodné od 5 let


Jednoduché a hnané stroje
100 Kč/1 den
vhodné od 6 let

 

 WeDo 2.0 - první robot
100 Kč/1 den
vhodné od 6 let

 


Mindstorms EV3 - Education
200 Kč/1 den
vhodné od 9 let


*minimální doba zapůjčení je 5 dní. Stavebnice po každém použití důkladně dezinfikujeme a z toho důvodu není možné si stavebnici zapůjčit na kratší dobu. Nebylo by v našich silách sady dezinfikovat každý den.      
   
       


 

Stavebnice Vám dopravíme až domů a opět si je vyzvedneme. K ceně za pronájem je připočítána částka za dopravu. Případně je možné si je vyzvednout na adrese Mánesova 88, Praha 2 - Vinohrady. Stavebnice půjčujeme oproti záloze ve výši 1000 Kč (2000 Kč u stavebnice Mindstorms EV3).

Cena dopravy (podle vzdálenosti od našeho centra, tedy adresy Mánesova 88, Praha 2 - Vinohrady): do 2 km zdarma, do 5 km 80 Kč, do 10 km 100 Kč, více jak 10 km po domluvě.

PŘEČTĚTE SI SMLUVNÍ PODMÍNKY

 

Po každém použití jsou stavebnice dezinfikovány, dodržujeme veškerá hygienická pravidla, abychom zabránili případnému šíření virů a bakterií. Všechny stavebnice mají dostupné základní instrukce a plánky na stavění online zdarma, po celou dobu zapůjčení stavebnice jsme Vám k dispozici (na e-mailu a telefonu) a s čímkoliv rádi poradíme. 

Ke stavebnicicím WeDo 2.0 a Minstorms EV3 budete potřebovat buď kompatibilní tablet nebo počítač s bluetooth a aplikací, která je volně stažitelná v Google Play nebo AppStoru. Tablet není součástí zapůjčení. Kompatibilitu vašeho zařízení si můžete ověřit na stránkách https://education.lego.com/en-us