Rozvrh

Aktuální informace:

Od 25. května otevíráme kroužky v našem centru (Mánesova 88, Praha 2) podle původního rozvrhu. 

Kroužky ve školách bohužel otevřít ještě nemůžeme a to z důvodu nařízení vlády, které zakazuje školám odpolední aktivity a setkávání žáků z různých tříd v jednom kroužku. 

 

Děti ze všech našich kroužků (tedy i těch na školách) mohou využít kterýkoliv kurz či workshop u nás v Kiddům na adrese Mánesova 88, Praha 2 jako náhradu. Počet náhrad, které Vám zbývají by jste měli vidět ve webookeru. Prosíme vyberte si náhrady do konce června, není možné je převádět do letních prázdnin nebo do dalšího semestru. 

Kapacita kroužků i workshopů je maximálně 8 dětí na 1 skupinu, proto je nutné se předem zaregistrovat přes webooker. Děti budou pracovat samostatně, každý zvlášť, abychom dodrželi veškerá opatření v souvislosti s pandemií. Veškeré prostory i stavebnice které děti používají budou po každém použití řádně vydezinfikovány. 

V případě, že se hlásíte na workshop u kterého je uvedena cena jiná než 0 Kč, jako náhradu za odpadlé lekce, uveďte prosím při registraci do poznámky: "NÁHRADA + za jaký kurz" a my Vám později změníme registraci tak, aby Vám přišla faktura na 0 Kč a zaznamenáme do webookeru příslušný počet náhrad.

 

Rozpis lekcí a workshopů na následující týdny: 

   
Pondělí  
Úterý  
Středa  
Čtvrtek  
Pátek            
Sobota x       
Neděle             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Všechny tyto uvedené lekce probíhají na adrese Mánesova 88, Praha 2 - Vinohrady. Pokud se Vám nedaří přihlásit přes webooker, napište nám na e-mail info@kiddum.cz a my Vám s registrací na náhradní hodinu pomůžeme.

REGISTROVAT 

Budeme se těšit.