WeDo - první robot 2.0

Programovatelné LEGO WeDo 2.0 je doporučováno pro žáky školního věku (od 1.třídy ZŠ). Hlavním cílem této stavebnice je zvýšit zájem dětí o vědu, technologie a programování díky využití oblíbené hračky - LEGO kostiček. Děti se nejvíce naučí, když si hrají a když je činnost kterou právě dělají baví. Díky projektům navrženým systémem LEGO Education děti zkoumají různá témata a zábavnou formou získávají nové informace, dovednosti v oblasti technologií a základní znalosti v oblasti programování a algoritmizace. Stavebnice obsahuje 280 LEGO kostiček, programovatelný SmartHUB, LEGO motůrek, senzor pohybu a senzor náklonu.  
 

Cena půjčovného: 100 Kč/den (vratná záloha 1000 Kč)
*stavebnici půjčujeme minimálně na 5 dní

 

 

Ke stavebnici potřebujete tablet nebo počítač podporující aplikaci WeDo 2.0. Tablet není součástí zapůjčení, je potřeba mít vlastní, který splňuje požadavky: Bluetooth 4.0 Low Energy a display min. 8". Doporučujeme kompatibilitu zařízení ověřit na stránkách https://education.lego.com/
 

Aplikace obsahuje 24 projektů, z toho 12 s návody na stavění krok po kroku a 12, kde část projektu staví děti podle návodu a část podle své vlastní fantazie. Dále obsahuje "knihovnu modelů" kde děti najdou další inspiraci na stavění zajímavých modelů. 

Na stránkách https://education.lego.com/en-us/lessons/wedo-2-science najdete přehled lekcí a projektů. 

 

Ceník dílků v případě ztráty -> ZDE