Příměstské tábory s lego robotikou 2022

Plnou parou vpřed!

Jedinečný koncept příměstských táborů s programem LEGO robotiky
kombinující různé oblasti vzdělávání tak, aby si děti užily zábavu a zároveň se toho spoustu naučily.

Termíny příměstských táborů plánované na léto 2022:

 REGISTROVAT 

Proč S.T.E.A.M.?

Celosvětově uznávaná zkratka v sobě skrývá ty nejdůležitější dovednosti, které rádi dětem předáváme pohromadě a v kontextu daného projektu a modelu, který stavíme. Zkratka vznikla z počátečních písmen slov: Science, Technology, Engineering, Arts, Maths

Během našich programů se děti dotknou všech těchto oblastí najednou. Během stavění rozvíjí svou kreaitivitu a technické dovednosti a při programování zase zapojí své logické myšlení. Necháváme děti kreativně se vyjádřit a zapojit svou fantazii. Děti pracují ve dvojicích a jsou vedeny ke spolupráci a pomáhání si navzájem. 

Příměstské tábory jsou vhodné pro děti již od 4 let. Děti dělíme do 3 věkových skupin. Věková skupina 4-6 let zkoumá první mechanismy a převody ozubených kol se speciální stavebnicí Early Simple Mechanisms. Jedná se o kostičky velikosti DUPLO s prvky LEGO Technic stavebnice. Děti ve věku 6-8 let (1.-2. třída ZŠ) staví a programují modely ze stavebnice WeDo - první robot. Velmi jednoduchým vizuálním programem se děti seznámí se základními znalostmi v oblasti programování. Nejstarší skupina dětí (9+) využívá stavebnici Mindstorms EV3, ze které se již dají postavit sofistikovanější roboti s více senzory. Každý den děti postaví 1-3 roboty (dle obtížnosti), s kterými následně plní různé programovací úkoly. 

 

Program příměstského tábora: 

8:00 – 9:00 příchod dětí
9:00 – 10:30 Lego Education program 
10:30 – 10:45 svačina
10:45 – 12:15 Lego Education program (pokračování v projektu)
12:30 – 13:00 oběd
13:00 – 15:00 venkovní hry 
15:00 – 16:00 kreativní tvoření / dokončování projektů z dopoledne

16:00 - 17:00 Odchod dětí domů
* tento program dne je pouze předběžný a orientační - může se lišit v závislosti na programu daného dne, počasí, atd...

Cena: 4 990 Kč/týden
 

Cena je včetně DPH, zahrnuje dopolední i odpolední svačinu, oběd, celodenní pitný režim, program LEGO Education vedený vyškoleným lektorem, výlet* 
(*v závislosti na tématu a programu daného týdne, ale vždy se snažíme aby děti alespoň jedno odpoledne z týdne navštívily nějaký zajimavý program, který zapadá do tématu, zda letos výlet bude také záleží na aktuální situaci ohledně pandemie)Video sestřihy z loňského léta: 

               

Více videí z příměstských táborů najdete na našem Youtube kanále

Zde najdete fotogalerie z minulých let: 

VĚDECKÝ TÝDEN 2018

SPACE WEEK 2018

ROBOTICKÝ TÁBOR ČAKOVICE 2018

VESMÍRNÝ TÝDEN 2018

SUPERHEROES 2018

SUPERHRDINOVÉ 2018