Náš tým

VERONIKA

Jsem studentka matematicko-fyzikální fakulty na Karlově univerzitě, a matematika a fyzika mě vždy bavila ze všeho nejvíc. Už nějaký čas se ve svém volném čase věnuji práci s dětmi jako vedoucí, instruktorka a lektorka. Program LEGO Education jsem si oblíbila, díky jeho schopnosti zábavnou formou rozvíjet myšlení, vnímání světa kolem sebe a fantazii u malých dětí. Věnovat se dětem mě baví o to víc, když vidím, že se u toho vzdělávají a baví je to.

 

 

ERIKA

Přestěhovala jsem se do Prahy v říjnu 2016, abych učila angličtinu. S dětmi pracuji každý den v týdnu a učím je, jak si zlepšit angličtinu tím, že děláme výtvarné projekty, zpíváme písničky, nebo si jen volně hrajeme. Práci s dětmi miluji, je to s nimi zábava, jsou neskutečně tvořivé a mají úžasnou touhu se vzdělávat. S legem jsem začala, protože dětem nabízí právě pracovat na jejich tvořivost a rozvíjet důležité dovednosti jako je třeba řešení problému. Jako dítě jsem lego milovala a nestačím se divit, jak se vše posunulo dál. 

 

 

HARRY

Už od mala jsem byl zvědavý a vnímavý ku všem vědám a novým objevům. Věda má vliv nejen na utváření našich moderních společností, v nichž dnes žijeme, ale také nám umožnila žít delší, zdravější a prosperující životy. Vědomím toho, že takové směry studií mají tak zásadní roli v budoucnosti lidského druhu, vyvolávají můj zájem a touhu inspirovat ostatní. Úžas, který věda přinesla do mého života, tak vyvolal velkou touhu přenést takový zájem na nové generace tak, jak ovlivnila kdysi mne. To v naději, že děti dovede vymyslet nové životovlivňující objevy.

 

 

MOHAMED

Jsem vesmírný inženýr, momentálně studuji magisterský program na ČVUT v Praze. Jsem členem AIAA (Americký institut aeronautiky a astronautiky) a také dobrovolník v SGAC (Space Generation Advisory Council). Když jsem začínal, stavěl jsem vesemírné roboty, robotickou ruku, vrtulníky a rakety. Díky tomu jsem se mohl účastnit akcí po celém světě. Vždy jsem věřil, že budu moci inspirovat děti a podnítit v nich zájem o technologie a LEGO Education programy přesně dokáží nejrůznější stavitelské myšlenky a dovednosti simulovat. Je úžasné pozorovat, když dítě staví svého vlastního robota. 

 

JAKUB

V dětství jsem začal s Legem, v dospívání s modelováním a nyní v rámci diplomové práce konstruuji mikrofluidní čipy. Vždycky jsem byl tvořivý a bavilo mě rozvíjet nové nápady. A kdo na světě má nejlepší nápady? No přece Vaše děti. Dovolte mi tedy Vaše děti rozvíjet a naučit je co jsem se naučil já.

 

BÁRA

Cestu k dětem jsem nikdy hledat nemusela, už když já sama byla dítětem, vždy jsem se starala, pomáhala a hrála si s těmi mladšími, rodiče mi je svěřovali a já jsem za to vždy cítila velkou zodpovědnost, že se o jejich ratolesti postarám a večer je uložím do postýlek.Později jsem chtěla zužitkovat  to, že ‎mě práce s dětmi baví a naplňuje, odjela jsem tedy na několik let do Anglie jako au-pair, kde jsem nabrala spoustu nových zkušenosti. Práce s dětmi mi zůstala až do dnes, jsem lektorka primárních preventivních programů a dětských táborů, kde se  věnuji  zdravému rozvoji dětské psychiky‎, rozvoji mezilidských vztahů a komunikace, pomoci her, které přirozenou cestou, rozvíjí  jejich osobnost a intelekt. Práce s dětmi je pro mě zdroj energie, naplnění a zábavy, který v mém životě hraje velice důležitou roli.

 

Neustále hledáme nadšené, kreativní a dynamické instruktory, které baví práce s dětmi a výrobky značky LEGO®. Chtěli byste se stát součástí našeho týmu, kde si ceníme talentu a zkušeností, budeme rádi, když nám pošlete váš životopis na info@kiddum.cz