Náš tým


VERONIKA

Jsem studentka matematicko-fyzikální fakulty na Karlově univerzitě, a matematika a fyzika mě vždy bavila ze všeho nejvíc. Už nějaký čas se ve svém volném čase věnuji práci s dětmi jako vedoucí, instruktorka a lektorka. Program LEGO Education jsem si oblíbila, díky jeho schopnosti zábavnou formou rozvíjet myšlení, vnímání světa kolem sebe a fantazii u malých dětí. Věnovat se dětem mě baví o to víc, když vidím, že se u toho vzdělávají a baví je to.

 

 


 


 ANDREA

Jmenuji se Andrea Kautzká. Jsem dvaadvacetileta studentka herectví, kterou baví práce s dětmi. O sobě mohu říci, že jsem extrovertní, komunikativní a zábavný člověk. Program LEGO Education učím již čtvrtým rokem. Na této práci se mi líbí propojení zábavy se získáváním zajímavých informací.

 

 

 


LUCIE

Ahoj, jsem studentka na VŠE, jsem komunikativní, zábavná a sportovní. Ráda trávím čas v kolektivu jak svých vrstevníků, tak i mladších dětí, které mají tolik co člověku nabídnout. Sama jsem na stavebnici LEGO vyrostla a dělá mi ohromnou radost, když vidím, že úsměv na tváři vykouzlí i ostatním.

 

 

 

 

 


ADÉLA

Moje jméno je Adéla Zahradníčková, je mi 21 let a momentálně studuji herectví. Práce s dětmi mi vždycky byla blízká (vedla jsem například kurzy jógy pro děti, dětské tábory atp.). Lego robotiku učím prvním rokem. Nejvíc mě na mé práci baví radost dětí z dobře postaveného a naprogramovaného dinosaura, autíčka či jeřábu.
Nejméně se těším na následné roztřizování krabic. Haha.

 

 

 

 


MICHAL

Jsem studentem fakulty informačních technologií na ČVUT a Lego mě už od malička fascinovalo. Jsem zvykly mít kolem sebe děti, se kterými rád trávím svůj volný čas. Se sadami Lego Education pracuji velice rád právě proto, že mám možnost předat dětem to, co mě baví nejvíc: matematika a programování, přičemž můžu sledovat jejich úžasnou nekonečnou představivost.

 

 

 

 


KAROLÍNA

Jsem studentem pomaturitního studia angličtiny. Ve volném čase se věnuji čtení a jízdě na kole. V rámci pedagogické školy mám praxi s dětmi od 3 do 10 let. Baví mě program Lego Education, protože učí děti zajímavé a nové věci zábavnou formou a to je pro ně vždy poutavější.

 

 

 

 


BARBORA

Jmenuji se Barbora Špačková a jsem studentkou herectví. Baví mě objevovat, učit se a přemýšlet nad tím, jak věci fungují. Strašně ráda s dětmi vymýšlím programy, pomáhám jim zlepšovat se jak ve stavění tak i v programování, rozvíjet jejich lásku k Legu a objevování.

 

 

 

 


Eliška

Jmenuji se Eliška a jsem studentka anglistiky-amerikanistiky a psychologie na FF UK v Praze. Mám moc ráda děti a práce s nimi mě nesmírně baví; v minulosti jsem kromě lektorky na příměstských táborech učila angličtinu v mateřské škole - a právě dětem bych se chtěla věnovat i nadále, ať už ve sféře psychologické nebo pedagogické. Přestože jsem s LEGO sama vyrůstala, neustále mě okouzluje, co všechno se s ním dá vymyslet. Nepřestávám žasnout nad tím, co jsou děti schopné vytvořit a s čím vším si dokáží poradit. Dofám, že je kroužky se mnou budou bavit alespoň tak, jako baví mě samotnou.

 

 

 

 

 

 

 

Neustále hledáme nadšené, kreativní a dynamické instruktory, které baví práce s dětmi a výrobky značky LEGO®. Chtěli byste se stát součástí našeho týmu, kde si ceníme talentu a zkušeností, budeme rádi, když nám pošlete váš životopis na info@kiddum.cz