Náš tým

VERONIKA

Jsem studentka matematicko-fyzikální fakulty na Karlově univerzitě, a matematika a fyzika mě vždy bavila ze všeho nejvíc. Už nějaký čas se ve svém volném čase věnuji práci s dětmi jako vedoucí, instruktorka a lektorka. Program LEGO Education jsem si oblíbila, díky jeho schopnosti zábavnou formou rozvíjet myšlení, vnímání světa kolem sebe a fantazii u malých dětí. Věnovat se dětem mě baví o to víc, když vidím, že se u toho vzdělávají a baví je to.

 

 


 

 ANDREA

Jmenuji se Andrea Kautzká. Jsem dvaadvacetileta studentka herectví, kterou baví práce s dětmi. O sobě mohu říci, že jsem extrovertní, komunikativní a zábavný člověk. Program LEGO Education učím již čtvrtým rokem. Na této práci se mi líbí propojení zábavy se získáváním zajímavých informací.

 

 

 

LUCIE

Ahoj, jsem studentka na VŠE, jsem komunikativní, zábavná a sportovní. Ráda trávím čas v kolektivu jak svých vrstevníků, tak i mladších dětí, které mají tolik co člověku nabídnout. Sama jsem na stavebnici LEGO vyrostla a dělá mi ohromnou radost, když vidím, že úsměv na tváři vykouzlí i ostatním.

 

 

 

 

 

ADÉLA

Moje jméno je Adéla Zahradníčková, je mi 21 let a momentálně studuji herectví. Práce s dětmi mi vždycky byla blízká (vedla jsem například kurzy jógy pro děti, dětské tábory atp.). Lego robotiku učím prvním rokem. Nejvíc mě na mé práci baví radost dětí z dobře postaveného a naprogramovaného dinosaura, autíčka či jeřábu.
Nejméně se těším na následné roztřizování krabic. Haha.

 

 

 

 

MICHAL

Jsem studentem fakulty informačních technologií na ČVUT a Lego mě už od malička fascinovalo. Jsem zvykly mít kolem sebe děti, se kterými rád trávím svůj volný čas. Se sadami Lego Education pracuji velice rád právě proto, že mám možnost předat dětem to, co mě baví nejvíc: matematika a programování, přičemž můžu sledovat jejich úžasnou nekonečnou představivost.

 

 

 

 

 

 

HARRY

Už od mala jsem byl zvědavý a vnímavý ku všem vědám a novým objevům. Věda má vliv nejen na utváření našich moderních společností, v nichž dnes žijeme, ale také nám umožnila žít delší, zdravější a prosperující životy. Vědomím toho, že takové směry studií mají tak zásadní roli v budoucnosti lidského druhu, vyvolávají můj zájem a touhu inspirovat ostatní. Úžas, který věda přinesla do mého života, tak vyvolal velkou touhu přenést takový zájem na nové generace tak, jak ovlivnila kdysi mne. To v naději, že děti dovede vymyslet nové životovlivňující objevy.

 

 

MOHAMED

Jsem vesmírný inženýr, momentálně studuji magisterský program na ČVUT v Praze. Jsem členem AIAA (Americký institut aeronautiky a astronautiky) a také dobrovolník v SGAC (Space Generation Advisory Council). Když jsem začínal, stavěl jsem vesemírné roboty, robotickou ruku, vrtulníky a rakety. Díky tomu jsem se mohl účastnit akcí po celém světě. Vždy jsem věřil, že budu moci inspirovat děti a podnítit v nich zájem o technologie a LEGO Education programy přesně dokáží nejrůznější stavitelské myšlenky a dovednosti simulovat. Je úžasné pozorovat, když dítě staví svého vlastního robota. 

 

JAKUB

V dětství jsem začal s Legem, v dospívání s modelováním a nyní v rámci diplomové práce konstruuji mikrofluidní čipy. Vždycky jsem byl tvořivý a bavilo mě rozvíjet nové nápady. A kdo na světě má nejlepší nápady? No přece Vaše děti. Dovolte mi tedy Vaše děti rozvíjet a naučit je co jsem se naučil já.

 

BÁRA

Cestu k dětem jsem nikdy hledat nemusela, už když já sama byla dítětem, vždy jsem se starala, pomáhala a hrála si s těmi mladšími, rodiče mi je svěřovali a já jsem za to vždy cítila velkou zodpovědnost, že se o jejich ratolesti postarám a večer je uložím do postýlek.Později jsem chtěla zužitkovat  to, že ‎mě práce s dětmi baví a naplňuje, odjela jsem tedy na několik let do Anglie jako au-pair, kde jsem nabrala spoustu nových zkušenosti. Práce s dětmi mi zůstala až do dnes, jsem lektorka primárních preventivních programů a dětských táborů, kde se  věnuji  zdravému rozvoji dětské psychiky‎, rozvoji mezilidských vztahů a komunikace, pomoci her, které přirozenou cestou, rozvíjí  jejich osobnost a intelekt. Práce s dětmi je pro mě zdroj energie, naplnění a zábavy, který v mém životě hraje velice důležitou roli.

 

Neustále hledáme nadšené, kreativní a dynamické instruktory, které baví práce s dětmi a výrobky značky LEGO®. Chtěli byste se stát součástí našeho týmu, kde si ceníme talentu a zkušeností, budeme rádi, když nám pošlete váš životopis na info@kiddum.cz